Подпишись на скидки!

На нашем сайте промокодов вы найдете новейшие акции, распродажи, бесплатные купоны в  интернет - магазинах с доставкой в Украину.

Нон фикш литература, книги бесплатно

КАРКАМ: промокоды, скидки, акции

 "Каркам Електронікс" — виробник автомобільної електроніки і охоронних систем. Фірмовий інтернет-магазин carcam.ru пропонує повну лінійку продукції з різних цінових сегментів для різних груп споживачів. Для этого магазина действует возможность делать покупки и при этом получить часть денег обратно (кэшбэк) в размере от с каждого заказа.

Смотреть все скидки в категории Техника и электроника.

Действующие скидки, распродажи и промокоды КАРКАМ за Октябрь 2021

Покупки в Каркам выгоднее с кэшбэком 5%

«КАРКАМ Електронікс» одна з найбільших компаній-виробників електроніки в Росії. Пріоритетними напрямками розробка автомобільної електроніки (автомобільні відеореєстратори, радар-детектори, аксесуари) і систем безпеки (відеоспостереження, GSM-сигналізації). У 2010 році компанія перша в світі випустила автомобільний відеореєстратор з якістю запису Full HD 1920х1080. 

КАРКАМ Q2 став
 проривом на ринку автомобільної електроніки та продовжує користуватися популярністю серед автомобілістів і донині. 

Перевагами «КАРКАМ Електронікс» суто професійний підхід і повне розуміння тенденцій ринку. Продукція КАРКАМ виробляється на заводах Південно-Східної Азії. Компанія усвідомлює свою відповідальність перед споживачами, тому все устаткування, що випускаються під торговою маркою КАРКАМ, виготовляється з високоякісних компонентів (Ambarella, OmniVision, HiSilicon, Aptina, Texas Instruments, Altek, Sony, NextChip) і проходить багатоступінчастий контроль якості. 

Головний офіс компанії знаходиться в Санкт-Петербурзі, також офіс у Москві. «КАРКАМ Електронікс» має: розвинену дилерську мережу в Росії, країнах СНД і ЄС; фірмові магазини; авторизовані сервісні центри. Компанія веде активну діяльність по просуванню бренду: бере участь у різних виставках, влаштовує безліч акцій, створює і втілює креативні концепції. 

У штаті компанії «КАРКАМ Електронікс» працюють висококласні інженери, що мають великий досвід у сфері розробки електроніки. Вони постійно відслідковують актуальні тренди та інновації, прислухаючись до побажань користувачів. Завдяки цьому, всі пристрої торгової марки КАРКАМ володіють не лише конкурентною ціною, але і відмінним функціоналом. 

За роки роботи на ринку компанія «КАРКАМ Електронікс» завоювала репутацію відповідального і надійного партнера, забезпечуючи неперевершену якість продукції електроніки. 

КАРКАМ це якість, перевірена часом!