Подпишись на скидки!

На нашем сайте промокодов вы найдете новейшие акции, распродажи, бесплатные купоны в  интернет - магазинах с доставкой в Украину.

Нон фикш литература, книги бесплатно

DHgate - Купоны на скидку и промокоды

 DHgate - это лидирующая торговая онлайн платформа из Китая. Для этого магазина действует возможность делать покупки и при этом получить часть денег обратно (кэшбэк) в размере от с каждого заказа.

Смотреть все скидки в категории Товары из Китая.

Действующие скидки, распродажи и промокоды DHgate INT за Октябрь 2021

Покупай на dhgate с кэшбэком от 1%

У нас є більше 30 мільйонів товарів і 50 тисяч товарних оновлень щодня, включаючи Електроніку, Телефони та Аксесуари, Моніторинг та Безпека, Красу і Здоров'я, Спорт і Активний відпочинок, Дім і Сад, Освітлення, Авто і Мото Аксесуари, Весілля та Події, Комп'ютери і Планшети, Прикраси та Годинники, Товар для дітей, Одяг, Взуття, Сумки та Аксесуари, і багато іншого. DHgate об'єднує в собі безпечний сервіс, низькі ціни від виробників, оптові і роздрібні замовлення, VIP програми, гарантійний повернення або заміну, безкоштовну доставку, щотижневі акції і величезний асортимент товарів, який ви не зустрінете ніде. Мета DHgate - це надати можливість кожному покупцеві знайти те, що йому потрібно, а кожному продавцеві знайти свого покупця, а також забезпечити швидкий і безпечний сервіс для всіх.

Продавці на DHgate пропонують величезний асортимент товарів з Китаю за дуже привабливими цінами. Тут і китайська електроніка, і різні аксесуари для популярних гаджетів, недорогий одяг, взуття, прикраси, годинники, товари для заняття спортом, товари для будинку, іграшки і дуже багато чого іншого. Можна сказати, що на DHgate є практично всі види споживчих товарів, які виробляються в Китаї. Продавці відправляють товар поштою по всьому світу.

Більшість найменувань китайського товару продаються з безкоштовною доставкою в Росію та інші країни СНД. Прийнято вважати, що DHgate - оптова торгова площадка, але це зовсім не так. Дійсно на DHgate дуже багато товару продається тільки лотами по кілька штук, але також і багато пропозицій з продажу товару в роздріб. Практично завжди, на DHgate можна знайти продавця, який продає поштучно (в роздріб) потрібний товар.

Переваги для користувачів:

  • Безкоштовна доставка більшості товарів!
  • Можливий торг з продавцями!
  • Опт і роздріб!
  • Російськомовна версія сайту, російськомовний support!
  • Безпечна система оплати - кошти переводяться на рахунок DHgate і тільки потім продавцеві!
  • Прості умови повернення!